zadziałaj dla siebie

Prywatność

 

  • O ile nie zaznaczono inaczej, właścicielem wszystkich treści i multimediów jak i samych stron www znajdujących się pod adresem www.dieta-trening.eu i na podstronach jest Gabinet Dietetyczny Ewelina Wieczorek.

  • Treść strony www.dieta-trening.eu wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

  • Jakiekolwiek wykorzystanie zawartych na stronach informacji lub multimediów dostępne jest tylko za zgodą właściciela, a warunkiem skorzystania jest zamieszczenia aktywnego linku do strony www.dieta-trening.eu dla treści internetowej lub opisanie "Źródło - www.dieta-trening.eu" dla treści innych. Każdorazowe korzystanie z materiałów zawartych na stronach wymaga zgody właściciela. Istnieje możliwość stałej współpracy. Dane adresowe zamieszczono w dziale KONTAKT. Zabrania się kopiowania, modyfikowania oraz transmitowania elektronicznego lub powielania, wykorzystywania i dystrybucji, zawartych na stronach www.dieta-trening.eu materiałów bez zgody właściciela.

  • Właściciel strony www.dieta-trening.eu zezwala na tworzenie hiperłączy do strony www.dieta-trening.eu jednak z zastrzeżeniem, że w każdej chwili może żądać usunięcia hiperłącza. Hiperłącze nie powinno w jakikolwiek sposób wpływać negatywnie na wizerunek www.dieta-trening.eu np. nie wolno używać hiperłączy w wiadomościach uznawanych za SPAM, hiperłącze nie powinno być stworzone jako cała osobna strona www, wpływać na brak czytelności odnośnika lub naruszać dobre imię www.dieta-trening.eu

  • Wszelkie informacje zawarte na www.dieta-trening.eu mają charakter informacyjny. Informacje te są przygotowane w oparciu o wiedzę: najlepszych znawców tematu, badania i rzetelne źródła informacji. Użytkownicy stron www.dieta-trening.eu korzystają z wszelkich informacji na własne ryzyko, gdyż istnieje możliwość dezaktualizacji informacji, nieścisłości czy pomyłek w każdym ze źródeł informacji. www.dieta-trening.eu nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji przez użytkowników.